Djali i Zidane e ‘trullos” kundërshtarin (VIDEO)

10 January 2017, 14:39

Djali i Zidane e ‘trullos” kundërshtarin (VIDEO)

Theo Zidane ka dribluar në mënyrë të jashtëzakonshme kundërshtarin në ndeshjen mes Real Madridit dhe Odelot Toletum.

Shpërndaje

  • Blic Google+

Të Fundit nga Rubrika