Sporti

Djali i Zidane e ‘trullos” kundërshtarin (VIDEO)

01/10/2017 14:39
nga:Gazeta Blic

Theo Zidane ka dribluar në mënyrë të jashtëzakonshme kundërshtarin në ndeshjen mes Real Madridit dhe Odelot Toletum.

02/17/2018 09:29

Nga Hazard e deri tek Neymar, Real Madrid mund të shpenzoj 600 milionë funte verës