Lajme

Digjet shkolla, kryetari Bahtiri me zjarrfikës në vendin e ngjarjes (FOTO)

08/13/2017 18:43
nga:Gazeta Blic

Pjesa më e madhe e Shkollës “Musa Hoti” është djegur nga një zjarr që e ka kapluar rreth orës 15:00.

Zjarri ka ardhur si pasojë e djegies së një shtëpie ngjitur me shkollën, raporton Veriu.info.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili po ju jep përkrahje zjarrfikësve për shuarjen e zjarrit.

Akoma zjarri nuk është ndalur, përderisa çatia, salla e sporteve dhe një pjesë e madhe e klasëve janë djegur plotësisht./Veriu.info

03/18/2018 19:31

Befason Lutfi Haziri, publikon fotografi provokuese të vajzës së tij