Showtime

Deri tani i keni patë ushtarët, por ende se keni parë këtë ushtare të FSK’së (Foto)

04/21/2017 12:21
nga:R A

Para disa dite kemi parë duke u prezentuar në media disa nga ushtarët më seksi të FSK’së, por duket se radha i ka ardhur femrave.

Këtë herë bëhet fjalë për ushtaraken Aurora Spahiu, e cila dallohet nga stili elegant ndërsa edhe më shumë e zbukuron uniforma e FSK’së, shkruan Magazina.al

Aurora është pjesë e orkestrës frymore të FSK’së ku në paraqitjet e saj bie në sy eleganca dhe profesionalizmi i saj.

Magazina.al ju sjell disa fotografi të ushtarës më simpatike të FSK’së.