Showtime

Demi Rose realizon fotosesion tërësisht nudo (Foto +18)

08/13/2017 11:23
nga:N S

Ajo konsiderohet si një ndër modelet me trupin më seksi në planetin tokë.

E vetëdijshme për këtë, Demi Rose ka shfaqur linjat trupore në fotosesionin e fundit teksa shihet tërësisht e zhveshur.

Në fakt, bukuroshja 22-vjeçare këto imazhe i realizoi për Cape Verde ku shihet e shtrirë në plazh dhe me flokë të lagura.

Theksojm se mediat botërore në shumë raste të pasmet e Rose i kanë krahasuar me ato të Kim Kardashianit.

Ndryshe, ky nuk do të jetë foto shotin i fundit i Rose për këtë vit, pasi që ka paralajmëruar edhe një të tillë në ditët në vijim.

05/25/2018 19:11

Modelja 23 vjeçare vjen me set fotografik përvëlues