Uncategorized

Demi ‘ndez’ fansat, nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena… (Foto)

05/16/2017 19:48
nga:N S

Ajo fillimisht bëri bujë verën e kaluar, pasi ishte në një romancë me ish të dashurin e Kylie Jenner, reperin Tyga.

Dhe Demi Rose u ka dhënë më shumë arsye 4.3 milionë ndjekësve të saj në Instagram që të flasin për të, duke publikuar imazhe çdoherë e më seksi, përcjell Bota sot.

E njohur për format e saj bombastike trupore, 22 vjeçarja çmendi rrjetin edhe njëherë të enjten, derisa publikoi foto ku shfaqet pa sytjena, duke ekspozuar gjoksin shpërthyes.

Bukuroshja Demi shfaqet tejet provokuese edhe në foto tjera, ku vazhdimisht ekspozon linjat perfekte trupore.

04/16/2018 13:05

Çifti kryen marrëdhënie seksuale në pikë të ditës, në Prishtinë, publikohen edhe pamjet