Cult

Del fotoja e parë e filmit ku luan Lady Gaga

04/18/2017 17:42
nga:Gazeta Blic

“A Star is Born”, është filmi me regji të Bradley Cooper, ku Lady Gaga për herë të parë po sfidohet edhe në film.

I bazuar në filmin e William Wellman të vitit 1937, dhe i ribërë në vitin 1954, pastaj edhe në vitin 1976, gjithnjë duke përfshirë yje të mëdha të muzikës, tashmë po vjen bashkë me këta dy artistë Bradley Cooper dhe Lady Gaga, shkruan KultPlus.

Tashmë ka dalë fotografia e parë nga xhirimet e këtij filmi ku Gaga ka shpërndarë foton në instagram, e cila ka falënderuar Cooper që ëndrrën e saj tashmë po e bën realitet.

03/04/2018 21:04

Filmi për Adem Jasharin – refuzohet aktori Rade Sherbexhia (VIDEO)