Showtime

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës…shikoni çfarë bën me Luanën!

09/12/2017 20:59
nga:F.B

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca.

Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

 

09/21/2017 23:02

Anita e Ramush Haradinaj larg politikës, ja ku ndodhen tani! (FOTO)