Showtime

Cozman përshëndet fansat e tij, në përgatitje të turneut (Foto)

06/19/2017 16:23
nga:R A

Reperi i Babastars, Cozman, duket se po bëhet gati për turneun veror.

Ai në një foto të publikuar në Instagram shihet se si përshëndet adhuruesit e flaktë të tij.

“Ju dua të gjithëve”, ka shkruar reperi në rrjetin social.

Cozy po vazhdon të shijojë suksesin e këngës “Yamborghini” të lansuar kohë më parë.

Ai pritet të publikojë edhe një projekt tjetër për këtë verë dhe po ashtu edhe këngën “High4Real” me komplet Babastars.