Sporti

Coutinho i dështoi, Verrati i dështoi, ja kë po e kërkon Barcelona tani (FOTO)

07/12/2017 10:25
nga:Y.K

Nelson Samedo mund të transferohet në Barcelonë, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

E përditshmja portugeze “Record” ka bërë të ditur se Samedo kërkohet nga gjiganti katalan.

Barcelona është e gatshme të paguajë 30 milionë euro për transferimin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Arsenal po ashtu ka paraqitur ofertë por Barcelona konsiderohet favorite për blerjen

09/23/2017 22:37

Barcelona forcon kreun, triumfon falë dy autogolave dhe golit të Suarezit (Video)