Sporti

Conte – Mourinho, zbulohet pse u përplasën dy trajnerët (VIDEO)

03/14/2017 12:20
nga:Gazeta Blic

Jose Mourinho e kishte goditur topin në drejtim të Antonio Contes pas përjashtimit të Ander Herreras dhe kjo solli përplasjen e tyre gjatë pjesës së parë të ndeshjes mes Cheseas dhe Manchester United në FA Cup.

02/21/2018 13:46

Messi theu tabunë ndaj Chelseat, ja kujt ende nuk i ka shënuar gol