Sporti

Conte e përforcon Chelsean me këta dy lojtarë

01/10/2017 17:07
nga:Gazeta Blic

Antonio Conte dëshiron të përforcojë skuadrën e tij me dy mbrojtës krahu.

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte dëshiron të përforcohet me dy mbrojtës krahu, që të ketë më shumë alternativa.

Dëshira e parë e tij është mbrojtësi i djathtë i West Hamit, Michail Antonio, ndërsa dëshira e dytë e tij është mbrojtësi i majtë i Kolnit, Jonas hector, shkruan The Times.

Të dy këta lojtarë do të ishin alternativa për Victor Moses dhe Marcos Alonso.

02/23/2018 12:03

Pas ndeshjes, Messi bën këtë gjest ndaj tifozit të Chelseas( VIDEO)