Sporti

‘Çmendet’ Mourinho, ofron 70 milionë euro për këtë super lojtar (FOTO)

04/21/2017 17:11
nga:Gazeta Blic

Mbrojtja e Manchester Unitedit edicionin e ardhshëm pritet të jetë edhe më e fortë.

‘Djajtë e Kuq’ sipas ‘Goal.com’, janë të gatshëm t’ia ofrojnë skuadrës kampione të Francës, PSG-së, deri në 70 milionë euro për mbrojtësin Marquinhos.

Edhe pse vështirë të besohet se PSG do të heq lehtë dorë nga mbrojtësi i talentuar brazilian, Jose Mourinho dëshiron ta josh atë duke ia ofruar deri në 10 milionë euro në vit.

Ardhja e Marquinhos i cili është vetëm 22 vjeçar, do t’i sjellë siguri të madhe Unitedin në mbrojtje për disa sezone, siguri që nuk e ka që nga largimi i Ferdinandit dhe Vidicit.

04/24/2018 10:13

Mourinho e dëshiron Ronaldon, për të e jep këtë super futbollist