Showtime

“Çmendet” Besa, poston foto para seksit? (Foto)

08/12/2017 23:01
nga:D.I

Modelja Besa Istrefi ka çmendur me një foto që ka postuar në InstaStory.

Në këtë foto Besa shihet se është e zhveshur tërësisht, derisa për të mbuluar gjinjët ka bërë një zemër mbi thithka.

Modelja mitrovicase, njihet si njëra prej modelëve më të guximshme shqiptare pasi që ka bërë edhe foto nudo nëpër sesione të ndryshme.

Por, foto e tillë nuk kishte të bënte asgjë me nuditetin artistik, ishte thjesht sikurse një foto e shkrepur pak para se të kesh marrëdhënie seksuale me një mashkull.

12/25/2017 13:35

Këto janë 5 pozat ‘topless’ dhe krejtësisht lakuriq të modeles mitrovicase (FOTO)