Sporti

Chelsea – Manchester United, Mourinho me formacion të “çmendur” (FOTO)

03/13/2017 16:28
nga:L H

“Daily Mail” ka publikuar formacionet e mundshme për ndeshjen mes Chelseat dhe Manchester United që zhvillohet sonte në 20:45.

Mourinho pritet të luajë në sulm me Marouane Fellainin, pasi nuk do të ketë në dispozicion asnjë nga sulmuesit Ibrahimovic, Rooney e Martial.

06/26/2017 22:39

Këto janë transferimet më të mëdha deri tani të afatit kalimtar (FOTO)