Sporti

Chelsea futet në garë për yllin e Atletico Madridit (FOTO)

07/17/2017 22:43
nga:Gazeta Blic

Chelsea i ka ofruar lojtarit të Altetico Madrid, Yannick Carrascos, kontratë pesë vjeçare dhe një pagë dyfish më të madhe sec e ka tani, njofton Don Balon.

Antonio Conte e do me çdo kusht një lojtar sulmues këtë verë dhe Carrasco shihet si zgjedhje e mirë, pas dështimit për të siguruar shërbimet e një tjetër belgu, Romelu Lukaku.

Lukaku në momentet e fundit vendosi t’i bashkohet rivalit të Chelseas, Manchester United.

05/26/2018 12:08

Sarri nis merkaton, Higuain e Koulibaly drejt Chelsea-it