05/27/2018 00:41

Reagon ambasadori britanik, ja çka thotë për Liverpoolin flet edhe për Dua Lipën

05/27/2018 08:30

Ndërpriten punimet në rrugën Deçan-Plavë

Misioni i OSBE-së konfirmoi mbrëmë se punimet në ndërtimin e rrugës Deçan-Plavë janë ndërprerë, pas kërkesës së Manastirit të Deçanit dhe reagimeve të bas...