Showtime

Fejullahu, një familje e mbushur me artistë. Kjo nuk kishte si të ndodhte ndryshe nga gjenet e Sabri Fejzullahut të ...
Ka pak javë që këngëtari Blero Muharremi është fejuar me Afrona Dikën. Edhe pse nuk ka ndonjë datë konkrete rreth ...
Gjatë një bisede të mëhershme me Leonora Jakupin për Kosovaren , nuk mund shpëtojë edhe pyetja: a ka dallim Leonora ...
Morena Taraku këngëtarja seksi e estradës sonë po thyen rrjetin me një video të cilën ditë më parë bëri publike ...
Sot, ditë e enjte, Kosova u qua në këmbë për Ramush Haradinajn, por këngëtarja Era Istrefi nuk e kishte idenë ...
Modelja e njohur, JoJoBabie u bë e fundit prej yjeve që kanë ekspozuar ‘thundrën e gamiljes’, ose ndryshe buzët e ...
Përveçse partnere e djalit të ish Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, Armina Mevlani ka qenë në qendër të vëmëndjes edhe ...
Protesta e organizuar në mbështetje të ish-kryeministrit Ramush Haradinajt, nuk u kalua dhe pa prezencën e disa nga yjeve të ...
Kristal Silva është vajza konkurrente në ‘Miss universe’ ajo është përfaqësuesja e Meksikes. Kristal është një femër shumë tërheqëse, ka ...
krejt kjo se çdo ditë e më shumë po e dëshmon që ajo është shumë e talentuar. Rita Ora ka ...
Jo shumë shpesh mund të spikasni në pamje të tilla të reperit të njohur Ledri Vula. Në një video të ...
Këngëtari i njohur shqiptar Sabiani, në një intervistë ekskluzive për Gazeta Blic sjellë shumë gjëra të cilat më parë nuk ...
Keisi Medini është vajza bukuroshe e këngëtarit Sabiani. Ajo në rrjetin social Facebook publikon fotografi nga përditshmëria e saj, në ...
Skena e muzikës sonë po pasurohet thuajse çdo ditë e më shumë me projektet muzikore të artistëve të ndryshëm. Betim ...
Nëse përmendim Jack Nicholson në mendje mund të vijnë tituj filmash ikonikë si “Ujku”, “Dikush fluturoi në folenë e qyqes”, ...
Robert Berani, djali i këngëtares së njohur Gili, duket se ka shije kur bëhet fjalë për femra. Roberti që e ...
Adelina ka qenë gjithmonë gati ta ‘çlirojë’ Kosovën. Adelina Ismaili njihet si mbështetësja më e madhe e presidentit Dr. Ibrahim ...
Këngëtarja serbe, Natasha Shavia, ka deklaruar se ka video porno me të gjithë meshkujt që ka pasur seks, kurse në ...
Mediat kroate kanë shkruar se këngëtarja Svetlana “Ceca” Raznatovic ka kërkuar 200 mijë euro për një natë argëtim Këngëtarja e ...
Këngëtarja kroate Nives Celsius ndjekësve të saj në Instagram ua uron natën e mirë me një fotografi që shkakton një ...
Ivanka si një kukull. Edhe pse Zonja e Parë, Melania Trump tërhoqi vëmendjen me fustanin e bardhë në Ballon e ...
 Kjo telenovele ka pasur suksesin e saj ne shqiperi per vet faktin se ka qene e para telenovele e dubluar ...
Këngëtarja Iva Aliko ka qenë ndër të ftuarat e mbrëmjes në këtë të premte të emisionin “Zonë e Lirë”. Një ...
Gjatë mbrëmjes së djeshme Amerika ka festuar inaugurimin e presidentit të ri, Donald Trump. Në këtë ceremoni ishin prezentë dhe ...
Anxhela Peristeri, Anjeza Maja dhe Albana Osmani janë padyshim tre ikona të bukurisë shqiptare dhe jo më kot. Dikur të ...
Moderatori i njohur Blendi Fevziu po shijon një fundjavë ndryshe. Nga postimi i tij në Instagram ai u ka treguar ...
Big Brother po afron dhe bashkë me të edhe befasitë që kanë bërë organizatorët. Është zbuluar paraprakisht se “Big Brother” ...
Me projekt të ri pritet të vijë edhe Morena Taraku. Pas duetit me Aida Docin, Morena Taraku do të vijë ...
Kur përmendet emri i Kim Kardashian mendja gjithmonë shkon tek linjat e saj trupore, sidomos të pasmet. Por, ekziston edhe ...
Në Gala mbrëmjen pas ceremonisë së inaugurimit, Presidenti Trump ka vallëzuar me bashkëshorten e tij Melania Trump. Bashkë me ta ...
Këngëtarja Iva Aliko është shfaqur në mënyrë ekstravagante në studion e “Zonë e Lirë”. Ajo ka veshur një fustan tërësisht ...
Seks bomba shqiptare Iva Aliko, ka qenë e ftuar në emisonin “Zonë e Lirë” te Arjan Çani në televizionin Klan. ...
Shto Lajme ...