Geek

Kjo kategori është zhvilluar në partnerit me Telekomi i Kosovës.

postpaid-slider

 

Personazhi i njohur i industrisë mobile për informacionet e tij jozyrtare, Evan Blass – @evleaks – tha ditën e sotme ...
Facebook sapo ka updatuar pamjen e mesazheve ne versionin ëeb . Ky rrjet social sapo ka hequr pamjen e vjetër ...
Mikrofonët janë një pjesë esenciale në cdo telefon. Por cfarë do të thotë kjo për privatësinë tuaj? Mikrofonët tani nuk ...
Samsung Electronics , lançoi sot pjesëmarrjen e tij në Programin e Gjysmë-Përçuesve Progresiv të Audi (PSCP) si një partner që ...
Shoferi i garave automobilistike ‘HB’ Andrea Amici, përfundoi fatmirësisht pa një përfundim fatal me makinën e tij Lamborghini Huracan. Pas ...
Google në muajin shkurt raportohet se do të lansojë orët e mençura me Android Wear 2.0. Evan Blass raporton se ...
Dimrin më së vështiri e përballojmë në mëngjes, kur çdo gjë që kapim me dorë është e bërë akull. Ky ...
Nëse keni pasur dyshime se cila është me e fuqishme në mes të vetures Audi apo BMW, kjo video tregon ...

Imam është ai që udhëheq lutjet në xhami. Në Turqi nuk ka bërë vaki që ai të udhëheqë një bend ...
WikiLeaks dhe themeluesi i saj Jualian Assagne kanë kërcënuar CNN se brenda 48 orësh do të publikojnë të dhëna komprementuese ...
Në edicionin e këtij viti të Detroit Motor Show, janë prezantuar modelet A5 dhe S5. Veturat nga Audi që kanë ...
Rrjeti social më i përdorur në botë është duke testuar një opsion të ri që mund të zemërojë përdoruesit e ...
Shumë përdorues të telefonave me Android (por edhe të iPhone) janë ankuar për probleme me baterinë në telefonat e tyre ...
Facebook është duke e bërë atë që shumë publikues shpresonin se një ditë do ta bënte, thuhet sipas Recode: të ...
Për të gjithë përdoruesit e Viber tani vjen një lajm i mirë, ata mund ti fshijnë mesazhet e tyre edhe nëse ...
Nëse doni të përfundoni një punë, do ju duhet ta fusni sërish telefonin tuaj në xhep. Studiesit kanë zbuluar se ...
Për këtë recetë për zbardhjen e dhëmbëve me siguri akoma nuk keni dëgjuar. Të gjitha që ju duhen i keni ...
Ata janë celularët më të mirë në botë: iPhone 7 i ri dhe Galaxy S7 i Samsung. Prej se u ...
Pas të gjitha dëshmive që janë dalë viteve të fundit, nuk ka dyshim se Samsung filloi biznesin e celularëve duke ...
Në qershor ka qarkulluar një raport që ka bërë të ditur se Microsoft ishte duke synuar lansimin e Surface Pro ...
Njerëzit anembanë globit këtë vit kanë qenë më së shumti kurioz për presidentin në ardhje të SHBA-së, Donald Trump se ...