Sporti

Bunjaki: Kosova nuk do ta bëjë këtë kundër Islandës (VIDEO)

03/20/2017 23:28
nga:Gazeta Blic

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll Albert Bunjaki e ka bërë publike listën e 23 futbollistëve për ndeshjen kundër Islandës më 24 mars.

Për herë të parë janë ftuar Besart Berisha, Atdhe Nuhiu dhe Donis Avdijaj. Ndërsa Bunjaki shtoi se ndaj Islandës nuk do të mbrohen.

04/29/2018 10:22

Challanders: Nuk e di nëse do të ftojë ndonjë lojtar të Superligës