Sporti

Brazili e publikon listën, Neymar, Marcelo e Alves mbeten jashtë!

05/19/2017 17:26
nga:Y.K

elektori i Brazilit, Tite i ka lënë jashtë listës disa nga yjet e skuadrës për dy ndeshjet e radhës, ndaj Argjentinës dhe Australisë.

Neymar, Alves, Marcelo, Firmino e Marquinhos janë lënë jashtë listës të të ftuarve.

Rosen Center
Futbollistët në fjalë kanë parashikuar që të jenë në pushime në këtë kohë dhe për këtë janë lënë të lirë nga Tite.

Lista e të ftuarve është kjo: