Showtime

Bleta dhe Mc Kresha e ‘kallin’ Gjilanin me hitin e tyre ‘Ikim’ (VIDEO)

08/13/2017 18:03
nga:N S

Bleta dhe Mc Kresha mbrëmë kanë krijuar një atmosferë impozante në Gjilanë me hitin e tyre ‘Ikim’, transmeton Premiere.al.

Publiku gjilanas ka pritur mjaft mirë këtë përformancë të artistes Bleta dhe reperit Mc Kresha.

Kujtojmë se hiti ‘Ikim’ ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm në skenën muzikore shqiptare. Kjo këngë edhe pas tri javë që nga publikimi i saj, vazhdon të dëgjohet shumë nga fansat e këngëtare Bleta dhe Mc Kresha.

05/26/2018 17:46

MC Kresha publikon këngën e re