Showtime

Blerona Zeqiri dhe Ana Kabashi, femrat më seksi për sonte (Foto)

10/12/2017 22:38
nga:SH. L

Bukuroshja dhe moderatorja e njohur Blerona Zeqiri vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara në vend.


Ajo ka disa ditë që ka nisur fitnesin, duke i nxjerrë në pah rezultatet e para, ndonëse të lehta.

Blerona ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet e veshur me të shkurta, duke nxjerrë kështu këmbët seksi krah këngëtares Ana Kabashi, ku dyjat duken për mrekulli.

Një vëmendje të madhe padyshim që merr edhe gjoksi bombastik, i cili dukej sikur do t’i shpërthente.

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on