Showtime

Bleona Qereti shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

07/13/2017 15:13
nga:N S

Këngëtarja Bleona Qereti ka qenë temë e mediave së fundmi për shkak të një mesazhi privat të cilin ia adresoi presidentit Donald Trump, për ta uruar për fitoren e tij.
Shumë fjalë ofenduese u adresuan në rrjetet sociale të Bleonës, gjersa kjo e fundit ‘shpërtheu’ me një status revoltues ku thoshte se ata që nuk duan ta ndjekin, të mos merren me postimet e saj.

Mirëpo, këngëtarja ka gjithmonë një mënyrë për ta tërhequr publikun dhe për t’ia marrë zemrën.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në ‘Instagram’, ku është shfaqur mjaft seksi me një fustan provokues.

Kjo fotografi i ka dhuruar asaj me mijëra pëlqime dhe komente në rrjetet sociale.

 

03/13/2018 13:47

Bleona Qerreti përsëri del me gjoksin jashtë, kësaj here i shihet gjithçka! (PLUS 18)