Showtime

Bleona Qereti nuk ndalet duke provokuar, kjo është poza që morri midis qytetit (Foto)

10/01/2017 12:59
nga:N S

Ka kohë që Bleona Qereti nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo përmes rrjeteve sociale mundohet të jetë sa më afer fansave të saj.

E veshur me të zeza, ajo duket në formë të mirë dhe seksi.

Pa provokuar, pa zhveshje, Bleona duket kaq e thjeshtë dhe bukur.

12/12/2017 19:41

Mimoza Mustafa ‘çmend’ me fustanin me xixa, por nuk mund të fsheh diçka tjetër