Showtime

Bleona Qereti drithëruese, vetëshpallet si ‘përbindëshi më i frikshëm’ (Foto)

07/12/2017 18:36
nga:N S

Bleona Qereti është rikthyer fuqishëm në rrjetet sociale për ndjekësit e saj.

Krah foto së postuar ajo ka bërë një deklaratë të fortë për veten.

‘Vajza më e mirë që keni dashur ndonjëherë, dhe përbindëshi më i frikshëm që nuk keni ditur se keni nevojë ..’- ka shkruar Bleona Qereti krah fotos ku duket më sensuale se asnjëherë më parë.

03/13/2018 13:47

Bleona Qerreti përsëri del me gjoksin jashtë, kësaj here i shihet gjithçka! (PLUS 18)