Showtime

Bleona kujton kohën kur pozoi e tëra e zhveshur

10/13/2017 10:17
nga:N S

Një fotografi të mëhershme e ka publikuar në Instastory.

Në këtë foto, këngëtarja Bleona Qereti shihet se ka pozuar para ca kohësh, ku ishte e tëra nudo, shkruan lajmi.net

Duke e mbuluar vetëm gjoksin me rruaza, Bleona dukej tejet seksi, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare njihet për pozat e saj ku del krejt e zhveshur dhe provokative, duke mos marrë shpesh komente të mira për gjërat që bën.

03/13/2018 13:47

Bleona Qerreti përsëri del me gjoksin jashtë, kësaj here i shihet gjithçka! (PLUS 18)