Showtime

Bleona i kërkon moderatorit shqiptar t’i gjejë burrë (Foto)

01/11/2017 18:05
nga:R A

Bleona është tip i hapur dhe nuk ngurron të kërkojë burrë as publikisht.

Këtë ka bërë pasi Ermal Mamaqi postoi një lajmërim për portalin ‘www.lidhjeserioze. com” që do të hapet së shpejti dhe që tenton të krijojë njohje serioze mes femrave dhe meshkujve.

E para që i është përgjigjur thirrjes ka qenë këngëtarja Bleona Qereti e cila ka çuditur të gjithë kur është shprehur : “Ja direkt tani, sa mirë që ma the”. Megjitahtë, deri tani nuk kemi ndonjë të re nga sektori i dashurisë për Bleonën.