Showtime

Biondja çmend me format seksi trupore (FOTO)

05/19/2017 17:53
nga:N S

Ajo ka qenë qendra e dramës në TOWIE, për shkak të romancës së saj Dan Edgar.

Dhe Amber Turner vazhdon ta ketë vëmendjen e fansave me provokimet që bën, derisa të enjten mbrëma publikoi një foto seksi në llogarinë e saj në Instagram,

Rosen Center
23 vjeçarja ka pozuar në të brendshme të zeza, duke treguar format e saj për zili.

Biondja seksi ka treguar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes dhe barun e sheshtë.