Sporti

Bernard Berisha niset për Kosovë (FOTO)

03/20/2017 17:29
nga:Gazeta Blic

Bernard Berisha është nisur për t’iu bashkuar kombëtare së Kosovës.

Kombëtarja e Kosovës nesër do të mbaj stërvitjen e parë para ndeshjes me Islandën, e cila do të zhvillohet me 24 mars në Shkodër.

Futbollistët e Kosovës tashmë kanë nisur të grumbullohen dhe njëri prej tyre është edhe Bernard Berisha.

“Kosovë zemër”, ka shkruar Berisha, ku tregon se është duke udhëtuar nga Rusia në Kosovë.

03/19/2018 13:09

As në Kosovë e as në Shqipëri, ja ku do t`i luajë Kosova dy miqësorët e radhës