Lajme

Bëhen bashkë disa zyrtarë të LDK-së, ja pse!

09/07/2017 19:08
nga:M H

Kryetari i degës së LDK-së në Prizren Haxhi Avdyli, pëmes një postimi në proflin e tij në Facebook, ka treguar se janë takuar me nënkryetarin e Kuvendit nga radhët e LDK-së Kujtim Shalen, me Avdullah Hotin, Driton Selmanaj e Lumir Abdixhikun për kafe një kafe pune.

Postimi i plotë:

Nënkryetar i Kuvendit u zgjodh Kujtim Shala . Kafe pune bashkë me Prof Kujten, me shefin e grupit parlamentar Prof Avdullah Hoti dhe deputetët Driton Selmanaj e Lumir Abdixhiku. Vazhdojmë…

02/24/2018 19:03

Beqiri: LDK edhe këto ditë tregoi se është parti që punon për të mirën e vendit!