Sporti

Befason Pajtim Kasami, ja ku po transferohet

07/17/2017 13:12
nga:Y.K

Kasami ka refuzuar ofertën e skuadrës italiane

Sulmuesi shqiptar Pajtim Kasami sezonin e ardhshëm do të luaj në skuadrën zvicerane, Grasshoppers.

Kështu raportojnë mediet zvicerane. Kasami sezonin e fundit luajti tek Nottingham Forest në formë huazimi nga Olympiakosi.

Reprezentuesi i Zvicrës, ka refuzuar ofertën e skuadrës italiane, Chievo dhe thuhet se lojtari dëshiron të luaj tek Grasshoppers.

11/10/2017 15:15

Adea Pula “kallet” pas këtij futbollisti shqiptar, ai as followin nuk ia kthen (FOTO)