Sporti

Befason Coutinho, ja çfarë thotë për transferimin te Barcelona

06/12/2017 23:52
nga:L H

Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho, ka folur për interesimin e Barcelonës në tubimin e Brazilit.

Barcelona është e interesuar për lojtarin tash e një kohë.

“Të flasësh për Barcelonën është kompliment”.

“Kam kontratë me Liverpoolin dhe është e gjatë, pasi sapo kam rinovuar”.

Ai foli edhe për Brazilin ku tha se i gjithë përqendrimi i tij është aty.

09/24/2017 20:13

Ku do të luajë Barcelona nëse Katalonia shpall pavarësinë?