Sporti

Bastoret turpërojnë Kosovën para ndeshjes me Islandën (FOTO)

03/20/2017 19:16
nga:Gazeta Blic

Përfaqësuesja e Kosovës do të tentojë të bëjë historinë ndaj Islandës, në kualifikuesen për botërorin ‘Rusia 2018’.

Më 24 mars Kosova në Shkodër përballet me Islandën, sensacionin e fundit të Euro 2016.

Fitorja e Kosovës ndaj Islandës, është kuotuar me kuotë shumë të madhe nga bastorja ‘Bet365’.

Kjo bastore i ka vënë koeficient 9.00 fitores së Kosovës, barazimin e ka kuotuar me 5.50 dhe fitoren e Islandës me 1.29.

11/30/2017 22:16

Edon Zhegrova super talenti i Genkut, nuk e di pse nuk po ftohet nga Kosova