Sporti

Bastoret e shpallin fituesin e duelit Bayern Munich- Real Madrid (FOTO)

03/17/2017 15:26
nga:Y K

Skuadra e Bayern Munich dhe skuadra spanjolle Real Madrid do të takohen në çerekfinale të Ligës se Kampioneve.

Sipas bastoreve evropiane në duelin e parë në “Allianz Arena” favorite shihet skuadra e trajnerit italian Carlo Ancelotti, shkruan GazetaBlic.com

1.80 është koficienti nëse Bayern fiton ndeshjen, 3.75 është barazimi dhe 4.20 ndërkohë fitorja e Realit ka koficientin 4.20./GazetaBlic.com

08/16/2017 18:51

Shpërthen Ronaldo: Shikoni çfarë ka shkruar në Instagram për dënimin me pesë ndeshje (FOTO)