Showtime

Bashkohet fisi Vjollca…ja çfarë kanë bërë! (Foto)

08/13/2017 15:22
nga:N S

Motrat Vjollca kanë treguar gjithnjë që janë mjaft të afërta me njëra-tjetrën.

Këtë herë pas një kohe të gjatë ato janë mbledhur se bashku dhe gjithashtu në shoqërinë e mbesave të tyre. E veçanta është se janë të gjitha vajza në familjen e tyre dhe të gjitha ngjajnë më njëra-tjetrën.

01/16/2018 21:14

Luana ‘tërbon’ Milanon me paraqitjen e zjarrtë të saj(FOTO)