Sporti

Barcelona po e shkatërronte PSG-n, ndërkohë Ronaldo po e “shkatërronte” këtë bukuroshe në mbrëmje (FOTO)

03/10/2017 13:38
nga:Y.K

“Ylli” i Real Madridit, Cristiano Ronaldo nuk ka parë ndeshjen mes Barcelonës dhe PSG-së por ka zgjedhur të kalojë një mbrëmje të bukur me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez.

Çifti është fotografuar duke kaluar mbrëmjen së bashku në një prej restoranteve më luksoze në Spanjë.05/27/2018 09:42

Perez e harron Ligën e Kampionëve, flet për largimin e mundshëm të Ronaldos