Sporti

Barcelona me ofertë të çmendur për yllin e Tottenhamit (FOTO)

07/13/2017 23:33
nga:Gazeta Blic

Sipas një numri raportesh në Spanjë këtë mbrëmje, gjigantët e La Ligës, Barcelona, kanë bërë një ofertë zyrtare për mesfushorin e Tottenham, Dele Alli.

Diario Giol madje raportoi dje se yjet e kësaj skuadre, Lionel Messi dhe Neymar janë mjaft të ngazëllyer me idenë që anglezi t’iu bashkohej.

Oferta besohet të keë qenë 45 milionë euro e cila nuk ka dyshim se do të refuzohet nga zyrtarët në White Hart Lane.

03/18/2018 18:34

Barcelona – Athletico Bilbao, kjo është nota e Leo Messit (Foto)