Sporti

Barcelona ka gati transferimin e radhës në merkato (FOTO)

07/13/2017 15:22
nga:Gazeta Blic

Barcelona vazhdon të punojë në afatin kalimtar.

Zyrtarët katalunas kanë udhëtuar sot drejt Portugalisë.

Sipas “Fichajes.net”, Barca do të nënshkruajë me mbrojtësin Nelson Semedo të Benficas.

Detajet e fundit nuk janë zgjidhur ende dhe për këtë arsye zyrtarë të klubit kanë udhëtuar drejt Portugalisë.

Zyrtarizimi i transferimit pritet të bëhet gjatë javës.

02/22/2018 16:39

Ky është klubi i vetëm anglez i cili e ka mposhtur Barcelonën në “Camp Nou”