Sporti

Barcelona – Athletic Bilbao, formacionet e mundshme (FOTO)

01/11/2017 17:53
nga:Gazeta Blic

Barcelona dhe Athletic Bilbao do të përballen sonte në Camp Nou, nga ora 21:15, në kuadër të ndeshjes së kthimit të Copa del Rey.

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

04/23/2018 18:28

Ylli i PSG-së: Unë do të kthehesha në Barcelonë nesër, nëse ata më thërrasin