Lajme

Ballinat e Gazetave Botërore me lajmin për sulmin në Paris! (Foto)

04/21/2017 08:51
nga:Gazeta Blic

Edhepse në orët e vona të mbrëmjes, pothuajse të gjitha gazetat botërore në ballinat e tyre sot kanë njoftimin për sulmin e mbrëmshëm terrorist në Paris.

Gazetat nga Franca, Gjermania, Britania e Madhe dhe Amerika kanë fotografi dhe njoftime për sulmin e mbrëmshëm në Paris.

Gazeta Blic me këtë rast ua sjell disa nga këto ballina të të përditshmeve siç janë New York Times, FAZ, Le Figaro etj.

09/24/2017 11:57

Fjolla Morina ‘ndez’ Dhërmiun, shfaqet në bikini nën shoqërimin e një mashkulli (Foto)