Sporti

Aziz Salihu rrëfen për sëmundjen dhe telashet që pati deri te shërimi (VIDEO)

06/15/2017 21:52
nga:L H

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishin ish-kampioni në boks i Kosovës, e ish- Jugosllavisë Aziz Salihu, këngëtarët Mahmut Ferati e Vjollca Selimi si dhe profesori.

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishin ish-kampioni në boks i Kosovës, e ish- Jugosllavisë Aziz Salihu, këngëtarët Mahmut Ferati e Vjollca Selimi si dhe profesori gjakovar i cili ligjëron në Universitetin e Australisë, Leandrit Mehmeti.

Aziz Salihu para disa muajsh ishte për shërim në Turqi. Kemi parë shumë fotografi të tij nëpër lajme, ku një sëmundje e rëndë e kishtë bërë të humbte shumë peshë.

Ai ka rrëfyer për sëmundjen e tij, telashet që kishte për tu mjekuar e shumë të tjera.

Për më shumë ndiqni emisionin “Përrallë me Tupan”, që shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel dhe në YouTube:

07/17/2017 12:00

Diçka e bukur i ndodhi më në fund Aziz Salihut, e kishte kërkuar me vite