Showtime

Aulona Qorri një femër kaq e bukur dhe me stil! (FOTO)

05/17/2017 12:37
nga:A.H

Bukuroshja nga Drenasi, Aulona Qorri, e cila u zgjedh më e bukura e këtij qyteti këtë vit po vazhdon të arrij shumë suksese në karrierën e saj.

Kohëve të fundit ajo është bërë një fytyrë shumë e njohur të cilën shumë grimere të njohura e preferojnë për reklamat e tyre, shkruan Gazetablic.com

Aulona në rrjetin social ka bërë publike shumë fotografi të cilat e tregojnë më mirë bukurinë që ka ajo.

Më poshtë shikoni fotografitë dhe njihuni me ketë bukuroshe drenicase!

 

@floresha_fashion @agongjinofciphotographer @studio.jehona ❤️

A post shared by Miss Drenasi 2017👑 (@aulona.qorrii) on

🐾🐾

A post shared by Miss Drenasi 2017👑 (@aulona.qorrii) on

@floresha_fashion Photoshooting📷

A post shared by Miss Drenasi 2017👑 (@aulona.qorrii) on

…have a smile for everyone you meet and a plan to kill them 🙌🏻

A post shared by Miss Drenasi 2017👑 (@aulona.qorrii) on

Blue one💙

A post shared by Miss Drenasi 2017👑 (@aulona.qorrii) on

08/16/2017 14:03

Digjen varrezat e Drenasit (FOTO)