Showtime

Atëherë kur Kim Kardashian ‘bie’ në duart e grimerit shqiptar (Foto)

06/19/2017 17:07
nga:R A

Ylli televiziv, Kim Kardashian çdo herë di të duket për bukuri.

Është grimeri i famshëm me prejardhje shqiptare, Mario Dedivanovic ai i cili tash e sa vite kujdeset që Kardashian të shkëlqejë me bukurinë e saj.

Kim edhe në paraqitjen e radhës duket për bukuri, unike dhe vezulluese. Puna e Dedivanovic është sigurisht për lëvdata, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Kardashian vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të përfolura në botë.