Showtime

Asu i rikthehet modës së vjetër, një zeshkane që iu çmend

10/03/2017 20:06
nga:N S

Nëse jeni të zhgënjyer nga moda aktuale, zgjedhja më e mirë është t’i rikthehesh një asaj të vjetrës, përcjell ORAinfo.

 

Aktualisht promovohet një modë që femrën e paraqet më rebele dhe nuk ka shumë dallim nga moda për meshkuj.
Kohë më parë, veshjet që dizajnuan për femra kishin synim që të nxjerrnin në pah feminitetin e saj. Melisa si duket është një admiruese e së kaluerës, ku në paraqitjen e fundit, edhe pa grim është prej atyre zehkaneve që dijnë të jenë tërqehëse edhe në natyralitetin e tyre.
Kjo fotografi e Asusë u komentua pozitivisht dhe ajo u komplimentua për guximin ëq mori të del pa grim.

10/16/2017 19:43

A e dini si dukej Qëndresa kur ishte e re e me flokë të zeza?