Sporti

Asensio nuk luan përballë Apoelit, kjo është arsyeja e pabesueshme

09/13/2017 13:58
nga:Y.K

Marco Asensio padyshim se është njëri nga yjet më të përfolur të momentit i cili ka lënë gojëhapur të gjithë me performancat e tij fantastike si me Real Madridin ashtu edhe me Spanjën, shkruan Sovrani.info.

Por sonte ai nuk do të mund të luajë ndaj Apoel Nicosia dhe kjo për arsye të një lëndimi të çuditshëm.

Po, me të vërtetë është i çuditshëm. Asensio ka marrë një infeksion në këmbë e cila ka ardhur si pasojë e një rroje në mënyrën e gabuar.

11/10/2017 11:32

Marco Asensio prek të gjithë me deklaratën e tij