Showtime

Arilena pozon me bikini (Foto)

07/17/2017 22:42
nga:D.I

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini.

Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim.

Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo rrallë herë ajo provokon me asetet e saj, porse kësaj here ka pozuar thjeshtë dhe bukur!

05/05/2018 14:44

Arilena me dedikim prekës për babain e ndjerë: Edhe një herë të më përqafoje