Showtime

Arilena Ara feston ditëlindjen. Ja si e uron Flori Mumajesi (FOTO)

07/17/2017 12:25
nga:N S

Këngëtarja e hitit ‘Nëntori’, Arilena Ara, sot feston ditëlindjen e 19.
Me këtë rast, kantautori Flori Mumajesi, përmes rrjetit social ‘Instagram’, i ka uruar ditëlindjen.

‘@arilenaaraa Gezuar ditëlindjen Energjia????’, ka shkruar Flori.

Rikujtomë, se këngëtarja momentalisht është duke e shijuar suksesin e këngës ‘Nallane 3’, që erdhi në bashkëpunim me Florin dhe Dj Vicky.

05/05/2018 14:44

Arilena me dedikim prekës për babain e ndjerë: Edhe një herë të më përqafoje