Sporti

Anderlechti befason Unitedin, barazon rezultatin (VIDEO)

04/20/2017 21:41
nga:Gazeta Blic

Sofiane Hanni ka shënuar në minutën e 32 duke barazuar në 1-1 rezultatin për Anderlechtin ndaj Unitedit.

02/21/2018 22:35

Sevilla dhe Manchester United ndahen në paqe, gjithçka vendoset në Old Trafford