Showtime

Amanda vjen me një seksi ‘selfie’ (Foto)

07/18/2017 00:18
nga:F.B

Amanda Lee shquhet për trupin e saj bukur shumë të formësuar.

Bjondja në fjalë i kushton rëndësi të vecantë fizikut të saj, dhe jo rrallë herë jep këshilla të ndryshme – shkruan Indeksonline.

Së fundmi, ajo ka realizuar një sefie para pasqyrës.

E kush nuk do të dëshironte linja të tilla?!

01/10/2018 13:23

Të pasmet e kësaj modele, thjesht do ju lënë pa mend (FOTO)