Showtime

Alessandra si lë vend imagjinatës (Foto)

03/20/2017 20:31
nga:N S

Alessandra Ambrosio i ka lënë pak imagjinatës derisa është zhveshur në bikine dhe topless në një klip të zjarrtë
Derisa ëngjulli i Victoria’s Secret ka qenë shumë e nxehtë në të brendshmet e saj.

Alessandra Ambrosio e ka marrë guximin për këto foto për revistën “Love” derisa ka dal topless.

Modelja 35 vjeçare e ka treguar trupin fenomenal të saj edhe pse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë dhe ka lindur fëmijë.

10/11/2017 20:22

Zhvishet Alessandra e Adriana, çmendin të gjithë me linjat e tyre